Gratis

SALES REPRESENTATIVE

EXPERT MEDICAL PDK S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare si negociere
  • Bun cunoscator de tehnici de vanzare
  • Capacitate de planificare si organizare
  • Cunostinte bune MS Office: Word, Excel
  • Permis auto valabil de minim 2 ani

Constituie avantaj
  • Experienta anterioara minim 1 an intr-un post similar
  • Cunoasterea domeniului transportului rutier, de asemenea constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Cerinte
  • Promovarea si vanzarea de servicii medicale din domeniul transportului rutier clientilor actuali sau clientilor potentiali dintr-un teritoriu alocat
  • Realizarea obiectivelor de vanzari si atingerea targetului
  • Administrarea eficienta a portofoliului de clienti pentru cresterea permanenta a lui
  • Initierea de apeluri telefonice si interactiunea cu clientii avand ca scop promovarea si vanzarea serviciilor specifice
Responsabilitati
  • Identifica si contacteaza clientii in vederea promovarii serviciilor medicale din domeniul transporturilor rutiere
  • Incheierea contractelor de colaborare cu acestia
  • Intocmirea ofertelor pentru clienti / companii
  • Intretine relatiile cu angajatii companiilor partenere
  • Intocmirea rapoartelor de activitate si transmiterea acestora catre coordonatorul direct
Beneficii
  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Instrumente de lucru: autoturism de serviciu, laptop, telefon
  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv si profesionist

Clinica Expert Medical a luat ființă în anul 2017, autorizată și agreată de către Ministerul Transportului și are misiunea de a îmbunătăți percepția asupra serviciilor medicale locale. Domeniul în care activăm este unul plin de provocări, de aceea am stabilit valori înalte. Din respect și din devotament pentru pacient, dorim să vă oferim cele mai bune servicii de sănătate.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024