Gratis

Dispecer Permanenta

ELITON TRANS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca stapanesti limba engleza la nivel conversational si esti o persoana dinamica, organizata, atenta la detalii si responsabila, te asteptam in echipa noastra!

Jobul nu este REMOTE. Necesita prezenta la birou.

Avem nevoie de un Dispecer Junior pentru tura de noapte. Se lucreaza 12/24 12/48

Descrierea jobului

Daca te regasesti in cerintele de mai jos, hai in echipa noastra:
  • Spirit de observatie;
  • Capacitate de comunicare;
  • Respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor;
  • Limba engleza la nivel conversational

DESPRE NOI SC Eliton Trans SRL este o companie de succes cu o activitate de 30 de ani in domeniul Transportului Intern si International de marfuri. Cu o flota de peste 200 de camioane moderne Volvo si Mercedes si o echipa de profesionisti care activeaza in cadrul diverselor noastre departamente, Eliton Trans este partenerul de incredere la drum lung.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024