Gratis

Dispecer Stefanesti/Ilfov

AHEAD LOGISTICS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Serios si implicat in munca de zi cu zi

Descrierea jobului

Repartizeaza cursele pe parcurs intern catre soferii autotrenurilor din flota noastra
Verifica derularea curselor
Raspunde de repartitia cit mai echilibrata a curselor pe masini
Se lucreaza alternativ 1 saptamana de zi cu 1 saptamana de noapte
Salariu motivant + bonus lunar de performanta + bonuri de masa + prime Paste, 1 iunie si Craciun + decontare transport + asigurare medicala Signal Iduna
Plata suplimentara ore de noapte

Firma germana de transport si logistica, parc propriu de 50 autotrenuri si un parc logistic linga parcul industrial Ploiesti.
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024