Gratis

Dispecer Transport

DUMAGAS TRANSPORT SA

Candidatul Ideal

- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati
- abilitati de comunicare, negociere, spirit de echipa si responsabilitate
- seriozitate, dinamism
- abilitati de lucru sub stres si cu termene limita
- abilitati de analiza

Cerinte:
- cunoasterea limbii engleze nivel avansat;
- experienta de cel putin 1 an in vanzari/coordonare activitate clienti;
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet etc.);

Descrierea jobului

- introduce comenzile in softul firmei si monitorizeaza operational transportul
- coordoneaza activitatea de transport, de la primirea comenzii, ajungerea la expeditorul marfii, incarcarea si transportul marfii la destinatar
- informeaza de o maniera corecta, obiectiva, adecvata si oportuna seful ierarhic, ca fundament al activitatii de luare a deciziilor
- urmareste rapoartele zilnice si propune solutii de imbunatatire pentru atingerea obiectivelor propuse

Oferta(bonusuri, beneficii):
- pachet salarial motivant;
- sistem de bonusare pentru performanta;
- card de servicii medicale private;
- traininguri pentru dezvoltarea profesionala.

Dumagas Transport este un pioner pe piata transporturilor din Romania, avand o experienta in domeniu de peste 20 ani.
Compania s-a dezvoltat pe baza unor principii si valori strict conturate si definite ce vizeaza siguranta, calitatea, dinamismul, flexibilitatea si performanta.
Pentru mai multe informatii despre noi si serviciile pe care le oferim vizitati www.dumagas.ro.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024