Gratis

SOFER

RIGK Societate pentru Preluarea Ambalajelor Industriale si Comerciale din Plastic SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un șofer cu experiență, cu atitudine pozitivă care deține permis de conducere categoria B și atestat transport marfa ADR, pentru autovehicul de 3,5 tone.
Dacă te încadrezi și îți place să conduci, noi suntem locul potrivit pentru tine!

- Permis de conducere categoria B
- Atestat transport marfa ADR sau disponibilitate pentru a sustine examenul
- Studii medii
- Experiență în domeniul transporturilor
- Disponibilitate pentru deplasări naționale
- Respect pentru regulile de circulație și atenție la detalii
- Fara cazier judiciar, antecedente rutiere grave sau permis suspendat

Descrierea jobului

- Activitati de inspectare, transport si colectare a deseurilor periculoase si nepericuloase, de la colaboratorii societatii din domeniul agricol la nivel national;
- Te asiguri ca pregatirea transportului de deseuri se realizeaza in conditii optime, cu respectarea tuturor procedurilor;
- Completezi corect si integral documentele de deplasare, colectare si actele de transport aferete activitatii desfasurate conform legislatiei aplicabile si procedurii interne a societatii;
- Inspectezi deseurile si verifici daca sunt conforme cu normele de preluare stabilite;
- Comunici departamentului de logistica inspectiile, cantitatile si observatiiile relevante pentru organizarea colectarii si transportului.

RIGK Romania este parte a companiei germane RIGK GmbH si a fost infiintata in anul 2008.

RIGK Romania este o companie specializata in preluarea, prelucrarea si valorificarea deseurilor de ambalaje si a deseurilor industriale de plastic pentru mai multe companii furnizoare de produse destinate agriculturii.

Pentru mai multe informatii vizualizati http://www.rigk.ro

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024