Gratis

Sofer

SC X-LAB SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

  • Promptitudine în rezolvarea sarcinilor, punctualitate și implicare;
  • Flexibilitate, adaptabilitate și deschidere la diverse situații și cerințe;
  • Atitudine proactivă și responsabilitate;
  • Organizare, dinamism, bună comunicare și atenție la detalii;
  • Abilitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și individual;
  • Experiența anterioară în domeniu și referințele de la locurile de muncă anterioare (avantaj).
  • Cunoștințe operare PC (MS Office);
  • Cunoașterea limbii engleze (nivel mediu).
  • Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

  • Transportul și livrarea produselor conform instrucțiunilor primite;
  • Încărcarea și descărcarea produselor la clienți;
  • Livrarea produselor să fie realizată prompt și în condiții optime;
  • Exploatarea autovehiculului în conformitate cu instrucțiunile prevăzute în cartea tehnică a acestuia;
  • Contribuție la recepția, stocarea (depozitarea) produselor și menținerea ordinii în spațiul de depozitare;
  • Participarea la realizarea inventarului periodic;
  • Rezolvarea eficientă a sarcinilor delegate.

Program de lucru 09:00 – 17:30.
Locul de muncă: sediu din Sos. Odăi Nr. 207A (Sos. de Centură), Sector 1, București.

BENEFICII:
  • salariu competitiv;
  • beneficii extrasalariale: tichete de masă, tichete culturale, abonament sportiv, acces gratuit teren squash;
  • mediu profesional modern cu posibilitatea de promovare în zona de gestiune depozit.

Dacă te regăsești în descrierea noastră și ești interesat să faci parte din echipa X-Lab Solutions, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa CV@xlab.ro.

Așteptăm cu nerăbdare să aflăm mai multe despre tine și să te cunoaștem personal!

Te rugăm să reții că doar candidații selectați vor fi contactați în vederea programării interviului.

Îți mulțumim pentru interesul acordat!

Calitatea reprezintă esența către o dezvoltare durabilă și sigură!

X-Lab Solutions tinde permanent către statutul de lider și dorește să-și consolideze poziția pe piața internă în domeniul comercializării dispozitivelor medicale pentru ATI/UPU, neonatologie, obstetrică-ginecologie, dar și a implementării de camere curate și soluții pentru fertilizare in vitro (FIV).

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024