Gratis

Sofer C + E

SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA SA

Candidatul Ideal

Sofer C+E
  • Permis de conducere categoria C+E in vigoare,
  • Atestat profesional pentru transport marfa (CPC);
  • Experienta minim 2 ani pe un rol similar
  • Capacitatea de a lucra eficient sub presiune si de a respecta termenele limita stabilite;
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare interpersonala;
  • Atentie la detalii si orientare catre rezultate.

Descrierea jobului

  • Conducerea autospecialei in conformitate cu normele de siguranta rutiera si legislatia in
  • vigoare;
  • Asigurarea transportului marfurilor in conditii optime de siguranta si calitate;
  • Verificarea starii tehnice a autospecialei inainte de fiecare cursa si raportarea oricaror
  • probleme identificate;
  • Colaborarea cu seful direct si cu echipa de logistica pentru planificarea traseelor optime.
Beneficii oferite:
  • 4582 lei brut / 3200 lei net+ orele suplimentare platite dublu
  • Contractul de munca continua indiferent de sezon sau de conditii meteo.
  • Zile de concediu suplimentare (in functie de vechimea in companie).

SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA SA - Suntem o companie de constructii in plina dezvoltare. Societatea NAPOCA S.A.. s-a infiintat la inceputul anului 1991 in baza Legii nr. 15/1990, rezultand din divizarea Trustului de Constructii Montaj Cluj - intreprindere cu traditie in constructii in Romania. Societatea NAPOCA S.A.este o societate privata integral cu capital autohton 100 %. NAPOCA S.A. s-a impus rapid pe piata constructiilor din tara si din strainatate. Aceasta deoarece beneficiaza, pe de o parte, de un patrimoniul material considerabil, iar pe de alta parte, de o valoroasa echipa de specialisti, ingineri, economisti, maistri, muncitori cu o mare experienta in activitatea de constructii. Societatea NAPOCA S.A. este un partener credibil pentru investitorii din domeniul constructiilor, dar si un concurent redutabil pentru alte firme de constructii, mentinandu-se in topul acestora, prin lucrarile realizate.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024