Gratis

SOFER CAMION, EXPERIENTA REMORCI FRIGORIFICE

CLM TRANS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- posesor permis conducere categoria C+E;
- posesor atestat transport marfuri generale;
- atestatul ADR constituie avantaj;
- fara antecedente penale si rutiere grave;
- experienta in conducerea autovehiculelor de transport marfuri pe teritoriul CE si a remorcilor frigorifice constituie avantaj;
- seriozitate si responsabilitate;
- limba engleza obligatoriu ;
- pasaport valabil obligatoriu.

Descrierea jobului

Persoanele incadrate in functia de sofer efectueaza transport rutier de marfuri pe teritoriul CE cu remorci frigorifice

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Venitul net/luna intre 2700 – 3000 euro ;
- Transportul de la Galati la locul de preluare a camioanelor si retur este gratuit, fiind asigurat de firma cu microbuzele proprii.
- Conditii de munca excelente, autovehicule noi (fabricatie 2019 - 2023), echipate cu frigider, clima, sisteme automate de plata a taxelor de drum, sisteme moderne de comunicatie prin satelit, telefon mobil

CLM Trans S.R.L. este o firma romaneasca cu traditie in transportul rutier international de marfuri, activand in acest domeniu din anul 2008. Parcul auto este format din peste 100 de ansambluri cu autotractoare noi, fabricatie 2018-2023.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024