Gratis

SOFER

Finestore Distribution S.R.L.

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană organizată, cu spirit de echipă și dornică să facă parte dintr-o echipă profesionistă, te invităm să aplici pentru poziția de șofer curierat/transport marfa. Alătură-te echipei noastre și fii parte din experiența noastră de livrare de succes!
  • Permis de conducere categoria B, cu experiență de minim 2 ani
  • Abilități bune de comunicare și orientare în interacțiunea cu clienții
  • Capacitate de a lucra eficient sub presiune și de a respecta termenele limită
  • Atitudine pozitivă, responsabilitate și atenție la detalii

Descrierea jobului

  • Livrarea promptă și în siguranță a produselor către destinatari
  • Gestionarea documentelor și a procesului de livrare conform standardelor companiei
  • Menținerea vehiculului în condiții bune de funcționare și curățenie
  • Respectarea regulilor de circulație și a normelor de siguranță rutieră

Locatie : CTPark Bucharest North, str. Vila Ana, nr. 6, cladire BUN2, Afumati, Ilfov (cautati pe Waze “FineStore Depozit")

Beneficii
  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Reale posibilități de promovare;
  • Evenimente cu echipa;
  • Program de lucru luni-vineri de la 10:00-19:00, cu 1 ora pauză de masa;
  • Mediu de lucru tânăr și dinamic.

FineStore.ro este afacerea de succes a unei echipe pline de entuziasm, care, prin natura firii lor ambițioase și perfecționiste și-au dorit să satisfacă o piață în continuă dinamică, însetată de un serviciu simplu, confortabil, accesibil și mai ales de calitate. Încă de la prima sticlă vândută, echipa FineStore.ro nu a încetat să vină în întâmpinarea cererilor diversificate de pe piață, încercând constant să își completeze gama de produse și să perfecționeze experiența finală a clientului. S-au extins într-un ritm constant şi rapid în mare parte datorită recomandărilor făcute de către clienții mulțumiți de excelența produsului , de prețul corect și mai ales de seriozitatea serviciului prestat.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024