Gratis

Manipulant Materiale / Stivuitorist

Cameron SLB Romania
4 poziții

Candidatul Ideal

Hei, ești o persoană responsabilă și îți place să lucrezi într-un mediu dinamic? Căutăm un coleg nou pentru poziția de Manipulant Materiale/Stivuitorist!

Ce ne dorim de la tine:

Autorizație ISCIR - să fii gata de acțiune!
Absolvent Școală Profesională/Liceu - cunoștințele acumulate anterior contează!
Cunoștințe de operare PC - un pic de tehnologie nu strică niciodată!
Experiență ca manipulant/stivuitorist - dacă ai cel puțin 6 luni în spate, ești deja în avantaj!

Descrierea jobului

Manipulant marfă: responsabil de a pregăti, distribui, întreține și depozita instrumentele folosite în procesul de producție.

Responsabilități:
  • Recepția,depozitarea și distribuirea materiilor prime și materialelor;
  • Verifică documentele însoțitoare pentru transporturile de materii prime și materiale;
  • Distribuirea materiilor prime și materialelor în producție;
  • Colectarea și livrarea produselor finite;
  • Utilizează echipamentele și utilajele existente în fabrică conform specificațiilor;
  • Răspunde de integritatea materialelor și bunurilor manipulate.
Oferim:
  • Compensație motivantă;
  • Tichete de masă;
  • Prime de Paşte şi Crăciun;
  • Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;
  • Abonament servicii medicale;
  • Asigurare de viață;
  • 24 de zile de concediu pe an;
  • 1 până la 7 zile libere suplimentare plătite pentru recuperare fizică pe an, în funcție de vechimea în muncă;
  • Echipament de lucru asigurat de către Companie.

SLB este un angajator care oferă șanse egale de angajare. Candidații calificați sunt luați în considerare fără a se ține cont de rasă, culoare, religie, gen, orientare sexuală, identitate de gen, naționalitate, vârstă, dizabilități sau alte caracteristici protejate și reglementate prin lege

Descrierea companiei

Company Profile:
Cameron is a global leader in providing flow equipment products, systems and services to the oil and gas and process industries. Offering a rich heritage of leadership with almost 176 years of continuous history, Cameron currently has more than 17, 000 employees working in a broad range of rewarding employment opportunities in more than 260 locations worldwide.

Does a challenging and dynamic career opportunity interest you? If your answer is yes, chances are we have a place for you at Cameron.
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024