Gratis

Stivuitorist

Procter & Gamble Urlati

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba:
  • Calificare ISCIR pentru conducerea stivuitoarelor si experienta minim 2 ani in domeniu;
  • Studii medii;
  • Atitudine pozitiva si capacitate lucru in echipa;
  • Disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi;
  • Cunostinte minime de operare a calculatorului (office);
  • Experienta in folosire sistemelor (WMS sau SAP sau RTCIS);
  • Sa cunoasca limba engleza la nivel minim – conversational.

Descrierea jobului

Job Description

Noi numim doar o zi normala atunci cand 3 miliarde de oameni iti folosesc produsele intr-o singura zi!
Vedem un mare potențial in micile momente ale vietii. Spalarea parului. Ingrijirea copilului. Curațarea casei. Spalatul vaselor si al rufelor. Facem produse care ajuta sa facem aceste momente putin mai usoare.

Asadar, iti doresti sa lucrezi pentru o companie multinationala de renume unde siguranta angajatilor este intotdeauna pe primul loc iar mediul este unul propice dezvoltarii profesionale?

Avem un post pentru tine!

Descrierea rolului: Lucrand ca stivuitorist in P&G vei avea ca responsabilitati principale incarcarea si descarcarea materiilor prime si materialelor, depozitarea, receptia si aprovizionarea liniilor de productie, livrarea si inventarierea si de ambalare a produsului finit.

Beneficii oferite:
  • Posibilitatea de a participa la traininguri pentru imbunatatirea abilitatilor de lucru;
  • Salariu motivant, al 13-lea salariu si prima pentru o vacanta fara griji;
  • Asigurare medicala privata;
  • Decontarea cheltuielilor stomatologice si serviciilor sportive;
  • Asigurare transport gratuit din Ploiesti, Bucuresti, Ceptura si localitatiile invecinate;
  • Tichete de masa.

Descrierea companiei

Despre noi:

P&G a fost fondata in urma cu peste 180 de ani ca o simpla companie de sapun si lumanari. Astazi, suntem cea mai mare companie de bunuri de larg consum din lume si gazduim marci iconice si de incredere care fac viata putin mai usoara in moduri mici, dar semnificative.

Producem marci recunoscute la nivel mondial si crestem cei mai buni lideri de afaceri din industrie. Cu un portofoliu de marci de incredere. Servim consumatorii din intreaga lume cu unul dintre cele mai puternice portofolii de calitate si de lider, inclusiv Always®, Ariel®, Gillette®, Head & Shoulders®, Herbal Essences®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, Tampax® si multe altele. Comunitatea noastra include operatiuni in aproximativ 70 de tari.

Oferim sanse egale si apreciem diversitatea in cadrul companiei noastre. Nu facem discriminare pe criterii de rasa, religie, culoare, origine nationala, orientare sexuala, varsta, stare civila, statut de veteran sau handicap.

Vizitati http://www.pg.com pentru a afla mai multe.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024