Gratis

MANIPULANT MARFA

Eurovet Logistics SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Eurovet Logistics angajeaza manipulant marfa in depozitul din Mogosoaia.
Se deconteaza transportul cu mijloacele publice in oras si se asigura transport de la metrou la punctul de lucru.

Descrierea jobului

Atributii principale si sarcini specifice:
- pregătirea mărfurilor pentru expediere;
- încărcarea / descărcarea mărfurilor în autovehiculele de livrare;
- ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀incarcarea / descarcarea marfurilor si manipularea acestora in depozit,
- verificarea mărfurilor sosite în depozit cantitativ si calitativ (deteriorate);
- asigura buna functionare a utilajelor din dotare si anunta seful ierarhic despre orice defectiune survenita la acestea,
- raspunde de etichetarea corecta a produselor conform indicatiilor primite de la sef tura;
- participa la inventarierea marfurilor din gestiune,

Carnet de stivuitorist prezinta un avantaj.

Eurovet Logistics SRL este furnizor de servicii logistice de depozitare si distributie atat in Romania cat si in Bulgaria, specializat in segmentul de activitate Business to Business (B2B).
Publicat 11 Mai 2024 Reactualizat 11 Mai 2024 Expiră 10 Iun. 2024