Gratis

Manipulant Marfa

EDELWEISS GRUP SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană organizată și dedicată care să se integreze în echipa noastră de logistică.
Cerințe:
  • Fără cazier
  • Minim 10 clase absolvite
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă
  • Deținerea unui atestat de stivuitorist reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Pregătirea comenzilor în vederea expedierii
  • Etichetarea produselor
  • Recepționarea produselor
  • Inventarierea produselor
  • Menținerea spațiului de lucru curat și organizat
Beneficii:
  • Salariu 2800 ron, net
  • Bonuri de masa
Program de lucru: 09:00 – 18:00

Edelweiss Grup este o firmă care activează în domeniul distribuției de scule profesionale, unelte pentru grădină și articole de bucătărie premium. Suntem importatori și furnizori de branduri de renume, cu o experiență solidă de peste 20 de ani în acest domeniu.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024