Gratis

MANIPULANT MARFA PENTRU DEPOZITUL DIN BUCURESTI

SC MADRUGADA COM SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Te așteptăm să te alături echipei MADRUGADA!

Cerinte:
  • Studii medii/școala profesională;
  • Atestat de stivuitorist reprezintă avantaj
  • Perseverență, seriozitate și responsabilitate;
  • Capacitatea de a lucra în echipă

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Participarea activă la încărcarea și descărcarea mărfurilor din depozit
  • Scanarea, manipularea, depozitarea produselor finite de tâmplăriei PVC conform ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂instrucțiunilor de lucru
  • Utilizarea echipamentelor în mod corespunzător;
  • Respectarea procedurilor de operare la nivel de depozit
  • Realizarea și menținerea curățeniei în spațiile de depozitare

Se oferă:
  • Salariu net atractiv
  • Bonus de prezență
  • Tichete de masă
  • Bonus trimestrial
  • Asigurare medicală privată
  • Prime de Sărbători

SC MADRUGADA COM SRL este una dintre cele mai importante companii din domeniul tamplariei PVC/termopane si aluminiu de pe teritoriul Romaniei, cu tehnologii moderne si utilaje performante.

Publicat 23 Mai 2024 Reactualizat 16 Iun. 2024 Expiră 22 Iun. 2024