Gratis

Manipulant marfa TIMISOARA

SC Evalight S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Persoana organizata, responsabila, motivata, eficienta;
- Stabilitate la locul de munca;
- Cunostinte PC (EXCEL – WORD)
- Abilitati de a lucra cu coduri de produs;
- Capacitatea de a acumula informatii in timp real;
- Persoana responsabila, flexibila, punctuala, cu atentie distributiva,sociabila,
- Persoana atenta la detalii,
- Conditie fizica buna;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Descrierea jobului

Sarcini: ambalare, transport, incarcare si descarcare a mobilierului si a altor articole de uz casnic / corpuri de iluminat

Responsabilitati:
• receptia marfii, sortarea si aranjarea marfii pe raft, sortarea produselor, retragerea marfii de pe raft;
• manipularea și verificarea mărfii;
• pregătirea paleților de marfă conform comenzii;
• participarea la inventare.
• identificarea si selectarea produselor solicitate;
• ambalarea produselor in cutii;
• asigurarea integritatii si securitatii produselor;
• intocmirea documentelor necesare vanzarii facturii, AWB

Firma noastra va ofera:
- Contract de munca
- Un singur schimb L-V (09.00 - 17.00)
- Pachet salarial atractiv
- Echipa dinamica
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024