Gratis

LUCRATOR COMERCIAL IN PARC AVENTURA BRASOV

S.C. MONKEY BUSINESS AVENTURA PARC S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Echipa noastră caută un vânzător entuziast și dinamic pentru a se alătura echipei noastre de food truck!

Descrierea jobului

Perioada de lucru este pentru lunile: Aprilie, Mai, Iunie, Iulie, August, Septembrie, Octombrie, Noiembrie

Timp de lucru:
Orar: 10:00 - 19:00
5 zile lucratoare
2 zile de pauza
8 ore pe zi

Disponibilitate: 4 locuri

Ce trebuie sa faci?
  • Incasare si emitere bonuri fiscale;
  • Vânzarea si interactionarea cu clienții noștri cu un zâmbet prietenos și oferă-le o experiență culinară de neuitat. Asigură-te că comenzile sunt plasate și servite într-un mod rapid și eficient.

Bauturi:
  • Cafea la espressor profesional (espressorul este automat. Nu necesita sa ai experienta.)
  • Limonada,
  • Smoothie,
  • Restul bauturilor sunt imbuteliate si trebuie doar revandute

Mancare:
  • Cartofi prajiti;
  • Sandwich-urile sunt deja facute. Trebuie doar revandute
  • Hot Dog
  • Clatite: clatitele sunt congelate. Trebuie doar incazilte

Comenzi furnizori:
  • Asigura necesarul zilnic de marfa.
  • Ai grijă să ai mereu suficiente ingrediente și produse pentru a răspunde cererii clienților. Monitorizează stocul și raportează managerului orice necesități de reumplere.
Curățenie și igienă
  • Menține food truck-ul curat și igienizat conform standardelor noastre riguroase. Asigură-te că toate echipamentele sunt întreținute corespunzător și că spațiul de lucru este organizat.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări sau servicii în industria ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie. Suntem dispuși să oferim training și suport pentru candidații entuziaști și dornici să învețe.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Atitudine pozitivă și orientată către echipă.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat și dinamic.
  • Disponibilitatea de a lucra în weekenduri și sărbători.

Ce oferim:
  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă pasionată de gastronomie și ospitalitate.
  • Training și dezvoltare profesională continuă.
  • Mediu de lucru dinamic și plin de energie.
  • Posibilitatea de a influența meniul și strategiile de vânzare.
Pachet salarial 3200 lei net + bonusuri + tips

Dacă ești gata să îți începi aventura și să îți împărtășești pasiunea pentru mâncare cu clienții noștri, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail [info@parc-aventura.ro]

Parc Aventura Brasov este lider national in domeniul activitatilor sportive, recreative si de aventura in aer liber si la inaltime. Conform tripadvisor suntem lideri al treilea an consecutiv ca fiind cel mai vizitat obiectiv turistic din Brasov.
Parcul de aventura este o activitate sportiva si recreativa in aer liber, un mod foarte placut de a petrece timpul liber cu familia si cu prietenii.
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024