Gratis

LUCRATOR COMERCIAL

SC PRET FIX SRL

Candidatul Ideal

-minim studii medii;
-2 ani experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj;
-cunostinte utilizare PC;
-proactiv si deschis catre nou;
-foarte bune abilitati de comunicare ,politete si sociabiliate;
-orientat catre lucru in echipa si atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

  • Responsabilitati:

    - Realizeaza activitatea de vanzare;
    - Consiliaza clientii asupra produselor expuse;
    - Incaseaza contravaloarea produselor vandute (casa de marcat - cash/card/bonuri de masa );
    - Pregateste magazinul (pregateste marfa pentru a fi expusa si vanduta, receptioneaza si inventariaza marfa);
    - Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024