Chef de Partie (bucatar) si supervizor restaurant cu live-in

EXTERNJOB SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Oportunitate Job excelenta ; 3 posibile joburi

2 sous chef

1 front of house supervizor

Job ideal pentru un cuplu ; bucatar si bucatar sau bucatar si front of house

Restaurant cu specific tailandez in zona Devon, Anglia. Reviuri restaurant foarte bune (4.7)

Descrierea jobului

Pozitie permanenta pentru sous chef si front of house. Program de 5 zile/saptamana, 2 zile libere. Nu se lucraza split shift.

Salariu oferit; £13-14 pe oră în funcție de pregatire + tips (service charge) intre £200-300 pe luna cash

37-40 de ore lucrate pe săptămână.

Cazarea asigurată la un cost de £100 pe săptămână, utilitățile fiind suportate de angajat. Beneficii suplimentare includ o masă pe durata programului.

Cerinte;

- Permis de munca pentru Regatul Unit (pre sau settled)
- Engleza cel putin nivel conversational
- Experienta cu WOK

Externjob este o companie privata al carei obiect principal de activitate este recrutarea si selectionarea candidatilor romani interesati sa lucreze in strainatate.

Specialisti in recrutare personal domeniul ospitalier.

Publicat 7 Apr. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Mai 2024