Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Personal bucatarie

Aristocrat Events Hall
3 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

brand national in domeniul HORECA cu activitate in zona de nord din Bucuresti cauta pentru angajare bucatar, ajutor de bucatar si grataragiu.
salariu motivant , echipa de profesionisti va asteapta !

Descrierea jobului

CAUTAM BUCATAR, AJUTOR DE BUCATAR SI GRATARAGIU CU EXPERIENTA MINIM 3 ANI

Descrierea companiei

BRAND NATIONAL, ARISTOCRAT EVENTS HALL, CU ACTIVITATE CONTINUA DIN 2008 OFERA PACHETE SALARIALE MOTIVANTE, LUCRUL INTR-O ECHIPA DE PROFESIONISTI !
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.