Gratis

Specialist de Cont – VODAFONE ROMANIA

Instore Power Provider

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui coleg pasionat de interacțiunea cu oamenii, proactiv, dedicat îndeplinirii obiectivelor de vânzare și satisfacere a cerințelor clienților de business cu profesionalism.

Viitorul coleg se va alătura echipei de Consultanti Vânzări Business, va gestiona relațiile cu clienții din portofoliul alocat pentru a crește vânzările și profitabilitatea fiecărui client și va acționa în calitate de consultant de digitalizare: ghidând clienții în folosirea tehnologiei pentru ca afacerile acestora să crească profitabil și sustenabil.

Together we can !

Salarizare și beneficii:

  • Pachet salarial fix + comision lunar corelat cu nivelul de performanță;
  • Oportunități de creștere a venitului lunar în funcție de performanță și implicare;
  • Tichete de masă;
  • Abonament medical la clinică privată;
  • Laptop;
  • Prețuri preferențiale pentru abonamente și device-uri, atât pentru tine cât și pentru membrii familiei;
  • Program de induction (training) care îți pune la dispoziție tot ceea ce ai nevoie pentru a-ți atinge obiectivele de vânzări și pentru a te dezvolta profesional;
  • Traininguri periodice pentru a fi mereu la curent cu ultimele noutăți;
  • Workshopuri regionale pentru interacțiune, schimburi de experiență și pentru dezvoltarea aptitudinilor și abilităților practice de vânzare ;

Te invităm să te alături echipei Vodafone România, dacă:

  • Ai minimum 1 an experiență în vânzări pe poziții similare: account manager, telesales, suport vânzări, reprezentant vânzări, back-office, call-center, în industrii precum: retail, telecom - reprezintă avantaj;
  • Ai studii medii absolvite cu diplomă de bacalaureat – cerință obligatorie;
  • Cunoști limba engleză la nivel mediu;
  • Ai atitudine pozitivă, inițiativa, flexibilitate și gândire orientată către rezultate;
  • Ești atent la detalii și ai interacțiunea cu oamenii în ADN-ul tău;
  • Ești curios să afli ultimele noutăți din tehnologie;
  • Îți plac provocările, ești deschis la feedback constructiv și dorești să înveți lucruri noi.

Responsabilități:

  • Vei prezenta, vinde și crește valoarea vânzărilor produselor și serviciilor Vodafone către clienții potențiali și existenți pe segmentul business;
  • Vei păstra relația cu clienții din portofoliul alocat în vederea oferirii celor mai bune soluții pentru afacerea lor;
  • Vei monitoriza piața, vei identifica oportunități de vânzare și vei negocia în vederea creșterii valorii vânzărilor, contribuind la atingerea obiectivului de vânzări;
  • Vei lucra cu documente și vei asigura acuratețea înregistrării datelor clienților în bazele de date;

Suntem INSTORE POWER PROVIDER, companie românească fondată în 2006, lider pe piața serviciilor de retail marketing din România oferind soluții integrate pentru majoritatea companiilor din domeniul bunurilor de larg consum (FMCG), precum Procter&Gamble, Heineken, Friesland, Mars, PepsiCo, Ursus, JTi, Nestle, Lactalis etc. dar și din alte domenii, precum Vodafone, Samsung și Philips.

Compania are peste 2 700 de angajați și este prezentă în România, Republica Moldova și Bulgaria, atât în marile lanțuri de magazine de retail cât și în comerțul tradițional și HORECA, în total peste 33 000 de puncte de vânzare.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024