Gratis

SOFERI DISTRIBUTIE CAT. B

INTER DISTRIBUTION DRINKS
5 poziții

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Experienta minim 2 an;
- Experienta intr-o firma de distributie constituie avantaj;
- Cunoasterea Bucurestiului si a zonelor limitrofe.

Descrierea jobului

- Distributie marfa;
- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
- Livrarea marfii catre clienti conform graficului ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄de livrare;
- Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora la casieria filialei conform procedurilor.

Companie infiintata in anul 1991, specializata in transport, logistica si distributia bunurilor de larg consum in Retail si Horeca.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024