Gratis

Sofer de camion/ Sofer TIR Mannheim DE: salariu bun

Abay Logistik
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce așteptăm de la dumneavoastră:
  • Motivație pentru îmbunătățirea situației economice:
  • Disponibilitate de relocare
  • Experiență profesională ca șofer de camion
  • Permis de conducere C + E
  • Fiabilitate și responsabilitate
  • Cunoașterea limbii germane si engleze constituie avantaj
  • Capacitate de adaptare
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Angajament pentru o ocupare pe termen lung

Descrierea jobului

Informații scurte despre sarcinile dumneavoastră:
  • Conducerea de cap tractoare, camioane tandem pentru alimente sau băuturi
  • 10 ore de schimb maxim
  • 1-2 ture pe zi maxim
  • Livrarea de filiale Edeka cu marfă pe paleți, containere pe roți sau paleți CHEP
  • Încărcarea și descărcarea cu transpalet electric pe rampe sau la sol
  • Returnarea ambalajelor goale pe paleți sau containere pe roți
  • Manipularea și întreținerea adecvată a vehiculelor în conformitate cu directivele operaționale
  • Respectarea măsurilor de securitate și a reglementărilor legale

Ce puteți aștepta de la noi:
  • Loc de muncă sigur și permanent
  • Remunerație echitabilă cu salariu fix, diurne și model de prime
  • Parc auto modern de marca SCANIA și MAN, echipat cu tot ce vă face fericiți! Dacă lipsește ceva, anunțați-ne! ;)
  • Angajare pe tot parcursul anului garantată, fără pauză sezonieră
  • Pregătire bună și cuprinzătoare și un comportament echitabil
  • Modul de formare pentru șoferi profesioniști

Descrierea companiei

Bine ați venit la Abay Logistic!

Firma Abay Logistic din Lampertheim este o afacere de familie foarte călduroasă.

Pentru a întări echipa noastră, căutăm alți soferi profesionisti pentru locația noastră din 68542 Heddesheim, pentru depozitul central Edeka.

Noi nu căutăm doar șoferi profesioniști! Căutăm oameni cu inimă și suflet. Tratăm fiecare dintre angajații noștri ca pe un membru al familiei. Când comunicăm, fiecare dintre noi ar trebui să plece cu un zâmbet!

Ne ocupăm zilnic de aprovizionarea piețelor de la comercianții cu amănuntul de renume din domeniul alimentar. Cu munca dumneavoastră, asigurați aprovizionarea gospodăriilor din Germania cu ceea ce avem toți nevoie în viața de zi cu zi!

Dacă nu vorbiți germana perfect, cunoștințele de engleză sunt de asemenea suficiente.

Înțelegem că căutarea unei noi locuințe poate fi o provocare, mai ales într-un mediu nou. De aceea, suntem aici să vă oferim sfaturi și asistență practică. Pentru perioada de tranziție, vă oferim cu plăcere cazare în una dintre numeroasele noastre apartamente, până când veți găsi locuința perfectă și independentă pentru dumneavoastră.

Cum ne puteți contacta?
Prin WhatsApp Disponibil la: +491727901372

Telefonic la:
Z. Abay Director de birou
Disponibil la +49 6206 9272265

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024