Gratis

Reprezentant relatii cu clientii

Candidatul Ideal

Reprezentant relații cu clienții
  • cunoștințe intermediare Microsoft Excel și Word.
  • cunoașterea limbii engleză este necesara.
  • experienta anterioara in relatii cu clientii este foarte de dorit.
  • gradul universitar este de dorit.
  • rolul necesită o persoană entuziastă care este interesată de un loc de muncă pe termen lung.

Descrierea jobului

  • calculul și pregătirea ofertelor de preț,
  • procesarea comenzilor,
  • discuții regulate cu clienții,
  • gestionarea întrebărilor și reclamațiilor și utilizarea unui software de planificare a resurselor întreprinderii (ERP).

Beneficii:
  • Salariu de negociat
  • + 33 RON/zi tichete de masa (~660 RON/luna)
  • + 80 RON subventie transport

Imprimare folie pentru ambalaje insdustria alimentara - producător de ambalaje cu sediul în București (Sectorul 4).
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024