Gratis

Consultant Vanzari Junior, Reprezentant Relatii Clienti

RAPIDAUTO.RO
2 poziții

Candidatul Ideal

RapidAuto.ro isi Mareste Echipa!

Daca esti in cautarea unui job si vrei sa te alaturi echipei RapidAuto, aplica la noi pentru postul:
- Consultant Vanzari Junior, Reprezentant Relatii Clienti - Piese Auto Online;

Căutam SuperEroi 🙋🏿‍♂️ pentru consultanta clienti si operare comenzi, cu :
- cunostintele in domeniul auto reprezinta un avantaj
- pozitiv, amabil (cu zambetul pe buze) si comunicativ in relatiile cu clientii
- cunostinte peste medie de utilizare a calculatorului
- atentie distributiva.

Descrierea jobului

Cerinte:
- studii medii/superioare de specialitate;
- cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii
- persoana adaptabila, organizata si cu bune capacitati de a lucra in echipa;
- capacitate de a acumula cunostinte noi;
- Cunoasterea domeniului auto reprezinta un avantaj
- Rabdare, calm, voce placuta
- Da si informatii generale clientilor care apeleaza referitoare la garantii, statusul comenzilor, awb-uri
- Preia comenzile telefonice de nivel Junior
- Identifica problemele clientilor si ii redirectioneaza catre departamentul in care au nevoie
- Experienta in domeniu reprezinta un real avantaj

Beneficii:
- pachet salarial corect
- posibilitatea de a invata de la zero.
- mediu de lucru modern
- echipa tanara
- loc de munca stabil

Sediul firmei este in zona Hanului de la Rascruce spre Santoma (intre Arad si Pecica) , transportul din Arad la/de la munca fiind asigurat de firma.

Pentru detalii suplimentare si daca manifestati interes pentru acest job, aplicati chiar acum sau trimiteti CV-ul dvs.

Descrierea companiei

RapidAuto - Magazin Online de Piese Auto si Accesorii !

E-Autoparts Europa srl comercializeaza online prin site-urile www.bestautovest.ro si www.rapidauto.ro o gama larga de produse auto.

Avem depozitul central in Arad si magazine de prezentare in Bucuresti, Arad si Timisoara. Pentru detalii suplimentare puteti vizita www.bestautovest.ro si www.rapidauto.ro !

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024