Gratis

Consultant Relatii Clienti - ARIA Cisnadie

Respect Club SRL

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare si relationare,
  • Abilitati bune de organizare si prioritizare a activitatilor,
  • Cunostinte de limba engleza
  • Cunostinte de operare PC si a aplicatiilor specifice pozitiei (MS Office etc.).
  • Studii superioare,
  • Experienta anterioara in vanzari sau pe post similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Desfasurarea activitatilor de receptie specifice unui centru Wellness;
  • Oferirea de informatii oricarei persoane interesate de serviciile centrului;
  • Intampinarea si deservirea clientilor: raspunde solicitarilor acestora si ii indruma in functie de necesitati;
  • Preluarea apelurilor telefonice.
  • Identifica nevoile de petrecere a timpului liber al vizitatorilor si clientilor, le recomanda si prezinta serviciile potrivite.
Beneficii:
  • salariu motivant
  • beneficii in cadrul firmei
  • tichete de masa
  • program flexibil, in 2 schimburi

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea "curriculum vitae" sunteti de acord ca Respect Club SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

Publicat 29 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 6 Mai 2024