Gratis

Reprezentant Relatii Clienti – Call Center

CERTSIGN SA
4 poziții

Candidatul Ideal

Căutam coleg pentru echipa de Call Center!

Îți dorești un job la care să îmbini munca în echipă cu profesionalismul? Dacă răspunsul este da, vino să le pui în practică alături de echipa noastră!

Suntem dinamici, plini de energie și suntem în căutarea unui nou coleg care să ni se alăture. Dacă ești o persoană entuziastă, comunicativă și dornică să oferi cea mai bună experiență clienților, atunci avem locul potrivit pentru tine la certSIGN!

Ce cautăm?
  • Experiență anterioară în call center, dar nu este obligatoriu. Dacă ai abilități excelente de comunicare și ești dispus să înveți, ne dorim să te cunoaștem!
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și solicitant, menținându-ți mereu calmul și profesionalismul
  • Abilități solide de rezolvare a problemelor și atenție la detalii
  • Excelente abilități de comunicare verbală și scrisă
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a-ți asuma responsabilități.

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa?
  • Mai întâi vei învăța procesle și fluxurile noastre de lucru. Apoi vei incepe să preiei apelurile, oferindu-le clienților suportul necesar și informațiile corecte
  • Vei gestiona e-mailurile de la clienți oferindu-le soluțiile necesare
  • Vei înregistra și actualiza informațiile despre clienți și solicitarile acestora în sistemul informatic
  • Și, ocazional, vei contacta clienți pentru a le oferi informații cu privire la produsele și serviciile companiei
  • Și nu în ultimul rând, vei respecta standardele de calitate și timp de răspuns, conform celor învățate.

Ce oferim?
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu modern, dinamic și prietenos, alături de o echipă dedicată și experimentată. Un domeniu de activitate de actualitate, ce tine de servicii de încredere eIDAS și servicii conexe
  • Program flexibil, pachet salarial competitiv, tichete de masa, abonament medical, asigurare de viață, Bookster, multe discounturi la servicii și produse, bonusuri pentru performanță
  • Training și susținere în dezvoltarea personală și profesională
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei
Detalii:

Activitatea aferentă postului descris se desfășoară la sediul certSIGN din Bld. Tudor Vladimirescu nr. 29A sector, București.

Pentru acest post, compania își rezervă dreptul de a solicita referințe profesionale și/sau scrisori de recomandare.

certSIGN este o companie românească care realizează activități în vederea furnizării de produse și servicii destinate asigurării securității și protejării informațiilor.
Din 2006, anul în care a început povestea companiei, certSIGN a evoluat și s-a adaptat continuu, însă pasiunea pentru inovație a rămas constantă. De-a lungul timpului, certSIGN s-a transformat dintr-o companie mică, însuflețită de ambiția și entuziasmul echipei, în cel mai important prestator de servicii de încredere la nivel național și certificate la nivel European, într-un deschizător de drumuri pe piața din România prin introducerea tehnologiilor paperless în procesele de business, într-un producător de soluții software proprietare, de soluții de securitate cibernetică și de arhivare implementate cu succes în 20 de țări.

Domenii de activitate

  • Servicii de încredere (semnătură electronică calificată, marcare temporală, certificate SSL)
  • Securitate cibernetică
  • Identitate digitală
  • Arhivare electronică și hibrid

Puncte forte

  • Poziție de lider pe piața semnăturilor electronice în România
  • Pionier al tahografului digital în România și furnizor de soluții de tahograf digital în 20 de țări din Europa și Asia
  • Singurul furnizor de soluții PKI și de criptare a datelor din România
  • Spirit inovator dominant – soluții bazate pe produse proprietare dezvoltate intern, permițând personalizarea portofoliului în funcție de nevoile clienților și competențe sporite pentru întreținere și asistență pentru soluțiile furnizate
  • Certificări: Prestator de Servicii de Încredere Calificat conform eIDAS, WebTrust, Trusted Introducer, ORNISS și NATO pentru produse destinate protecției informațiilor clasificate

certSIGN are o echipă calificată de experți cu numeroase certificări și competențe tehnice solide, verificate în proiecte importante de implementare a unor soluții complexe de securitate a informațiilor, în proiecte de cercetare și dezvoltare, de consultanță și de audit. Spiritul inovator este dominant în cadrul echipei, o mare parte dintre soluțiile companiei fiind bazate pe produse proprietare dezvoltate intern.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024