Gratis

Agent servicii client

PLASTIK COMPONENTS SRL

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare
Experienta in vanzari (daca nu exista, nu este o problema – oferim traininguri)
Bune abilitati de comunicare si capacitate de a relationa cu usurinta
Seriozitate si spirit de echipa
Dorinta de a invata si progresa
Cunostinte operare PC (windows, office)
Candidatul ideal este o persoana motivata, foarte organizata, cu o buna capacitate de prospectare si dezvoltare de relatii cu clientii.
Permis categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Oferirea de suport general in vanzari (analizarea nevoilor, revizuirea datelor, demonstrarea functionalitatilor produsului);
Preluarea comenzilor online si telefonice
Consilierea clientilor si recomandarea produselor adecvate
Facturarea comenzilor si intocmirea awb-urilor pentru firma de curierat
Solutionarea reclamatiilor si intocmirea documentelor de retur
Pregatirea coletelor si predarea catre firmele de curierat
Actualizarea documentatiei produselor in platformele marketplace.

Cu o experienta de 7 ani in comercializarea uneltelor si accesoriilor din domeniul placilor ceramice pe piata romaneasca firma PLASTIK Components SRL vine in intampinarea cerintelor clientilor cu o gama de produse atent selectionate.
Colaboram cu unii dintre cei mai mari producatori la nivel mondial din aceast domeniu, oferind astfel garantia calitatii si solutii inovatoare.
Portofoliul nostru este in continua crestere pentru a acoperi cererea de produse din gama de accesorii pentru gresie si faianta , scule si unelte folosite la montajul placilor ceramice.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024