Gratis

Purchasing specialist / achizitor extern

RURIS IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Dorim să adăugăm în echipa noastră un profesionist dedicat și pasionat de domeniul achizițiilor externe. Suntem în căutarea unui Purchasing Specialist cu abilități remarcabile în negociere și gestionare a relațiilor cu furnizorii. Dacă ești un expert în identificarea oportunităților de reducere a costurilor și ai experiență în gestionarea lanțului de aprovizionare internațional, te invităm să aplici pentru această poziție.
  • Engleza avansat scris/vorbit - minim C1;
  • Cunostinte operare Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Disponibilitate la program prelungit si delegatii externe;
  • Imaginatie si spirit de observatie bine dezvoltate;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si negociere, fermitate, discernamant, integritate, responsabilitate.

Descrierea jobului

  • Identificarea, evaluarea si selectarea potentialilor furnizori;
  • Expedierea si urmarirea comenzilor de aprovizionare pana la receptia finala;
  • Prospectarea pietei de profil si a conditiilor de achizitii/livrare in vederea optimizarii continue a stocurilor.
Oferta:
  • Salariu motivant;
  • Bonus lunar;
  • Tichete de masa;
  • Prime cu ocazia sarbatorilor;
  • Decontare transport (de maxim 200 RON, pentru distante mai mari de 15 km - fata de Craiova);
  • Echipamente de lucru;
  • Asigurare medicala;

RURIS este o companie cu capital 100% românesc, care investește în activități de cercetare, dezvoltare și producție de motoutilaje agricole. Scopul nostru este acela de a crea produse fiabile, care să vină în sprijinul celor care doresc să lucreze mai ușor și mai eficient.

În cei peste 25 de ani de când este pe piață, compania RURIS s-a dezvoltat constant și a ajuns unul dintre jucătorii importanți de pe piață, cu o rețea la nivel național. La ora actuală, portofoliul nostru numără peste 150 de produse, acestea fiind prezente în 300 de puncte de vânzare din întreaga țară si de 2 ani si peste hotare, in peste 10 tari.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024