Gratis

Productie publicitara indoor/ outdoor

MAXIMIA MEDIA PRODUCTION SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- Persoana energica si optimista
- Organizat, atent la detalii
- Operativ
- Flexibil (adaptare rapida la fluxul variat de munca)
- Simt tehnic,
- Orientat spre solutii, dedicat
- Creativ, dornic de a se autodepasi pentru a creste performanta personala si a firmei
- Experienta in domeniu: tipuri de material pentru print, , tipar si finisari tipografice
- Personalizari vitrine
- Sociabil
-Persoana punctuala, serioasa, capabila sa isi asume responsabilitati.
-Pasionat de publicitate.
-Experiență anterioară în publicitate.

Descrierea jobului

Operator productie publicitara indoor/ outdoor
- Finisare a materialelor printate (taiere ghilotina, biguire, caserare, taiere, infoliere, );
- Colari partiale auto, vitrine, panouri, obiecte
-Finisarea comenzilor conform briefului primit de la client
-Salariu fix,bonusuri de sarbatori, tichete de masa

MAXIMIA MEDIA PRODUCTION inseamna experienta si implicare la MAXIM a echipei , inseamna servicii si productie de calitate pentru indoor advertising in Bucuresti si la nivel national , campanii publicitare cu focus pe : instore, galerii comerciale / hipermarketuri si supermarketuri , mall-uri .
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024