Gratis

Bucatar

BASH BURGER S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul nostru ideal este:
  • Curat și organizat
  • Lucrează aplicând standardele de siguranță alimentară HACCP
  • Pasionat de industria alimentară
  • Capabil să lucreze într-un mediu cu volum mare de comenzi

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui nou bucatar entuziast care să se alăture echipei noastre și să contribuie la creșterea și succesul nostru.

Responsabilitati:
  • Responsabil pentru o sectiune din bucatarie
  • Co-responsabil pentru atingerea si mentinerea standardelor si bugetelor companiei in departamentul alimentar
  • Asistenta pentru coordonator in comandarea proviziilor alimentare
  • Responsabil in colaborare pentru stocarea corespunzatoare a tuturor alimentelor si proviziilor de bucatarie
  • Responsabil în colaborare pentru manipularea corectă a întregului stoc de alimente, produse și echipamente din departamentul alimentar.
  • Responsabil in colaborare pentru o curatenie impecabila, igiena si ordine in zona bucatariei
  • Asistenta in realizarea inventarului bucatariei conform directivelor companiei.
  • Implicarea in programul de training de onboarding
  • Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și rapid, cu capacitatea de a livra rapid și eficient.
  • Excelente abilități de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în timpul evenimentelor de seară și weekend-uri.
Beneficii
  • Locul de muncă dinamic, care participă la concerte, expoziții în diferite locații și clienți.
  • Mese oferite în zilele lucrătoare.

Bash este food truck-ul nostru specializat în smashed burgeri de cea mai înaltǎ calitate. Cu fiecare preparat aducem în prim-plan o experiența culinarǎ autenticǎ, combinând aromele bogate ale ingredientelor proaspete cu tehnica îndemâticâ a preparǎrii smashed burgers. Ne strǎuim sǎ oferim clienților noştri nu doar o simplǎ masǎ, ci o aventurǎ gustativǎ memorabilǎ.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024