Gratis

Bucatar / Ajutor bucatar

Erbario Coffee S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam
  • Dorinta de a experimenta lucruri noi, de a invata si a te depasi mereu
  • Gestionarea comenzilor
  • Invatarea meniului si ajutor in schimbarea acestuia in functie de sezon
  • Capacitate de multi-task in orele de varf
  • Good mood and energy
  • Propunerea de idei noi de prepare, prezentare, organizare a spatiului, orice idee este binevenita si incurajata! Creativitatea pentru noi este totul
  • Standard inalt al calitatii
  • Comunicare eficienta
  • Organizarea intr-o echipa

Descrierea jobului

Masa luata in oras si preparatul servit reprezinta imaginea noastra, starea buna pe care ti-o da un preparat de calitate si ceea ce ne recomanda. Oaspetii vin pentru mancare si pentru modul in care s-au simtit savurand-o. Chef-ul este motivul pentru care oamenii se intorc a 2-a, a-3a, a-10-a oara, inoveaza si creeaza.
  • Salariu renegociabil in functie de performanta
  • Program flexibil, 2 cu 2
  • Echipa mica, tanara
  • Bonusuri periodice
  • Posibiliatea de a crea de la 0 meniul o data la 4-5 luni

Erbario este noul loc de intalnire din capitala. Un loc in care te intalnesti cu prietenii, colegii de munca, cu cineva pentru prima oara sau sa vii pur si simplu sa lucrezi. Just come and say hi!
Casa a fost construită în 1930 de către Stefania și Gheorghiu pentru cei doi fii ai lor: Cezar si Andrei. Intretinuta, casa ajunge să trăiască și acum cu mozaicul original, soclu, gard, uși franțuzești de cristal de interior, chiar și copacul secular care străjuiește grădina noastră.
Ne dorim sa construim o comunitate pe strada noastra si o destinatie din care sa pleci mereu cu o stare mai buna. Suntem o afacere mica, de familie, astfel incat calitatea este ultimul lucru de la care nu ne vom abate.
Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 10 Mai 2024