Gratis

Manager Proiect

GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL
2 poziții

Descrierea jobului

​Grupul Gradinariu, fondat in 1994, este astazi un partener de încredere pentru sectoarele public și privat, oferind soluții viabile în ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀domenii precum curățenia stradală, managementul deșeurilor, apă și canalizare, și gestionarea situațiilor de urgență. Ne angajăm să sprijinim dezvoltarea durabilă și inovativă, adaptată nevoilor emergente ale comunităților.

În prezent, căutăm să ne alăturăm echipei noastre un Manager de Proiect dinamic și dedicat, cu experiență în gestionarea portofoliului de clienți și coordonarea implementării proiectelor. Ideal, candidatul ar trebui să aibă competențe în gestionarea proceselor pe platforma SICAP. Dacă ești o persoană orientată către rezultate, proactivă și pasionată de vânzări și inginerie, te invităm cu căldură să aplici pentru acest rol.

Cerințe:
  • Absolvent al unei facultăți de profil tehnic.
  • Aptitudini tehnice și abilități de rezolvare a problemelor.
  • Abilități de planificare, negociere și lucru în echipă.
  • Orientare către rezultate și atenție la detalii.
  • Adaptabilitate, asumarea responsabilității, capacitate de analiză și de sinteză, creativitate, spirit de inițiativă, flexibilitate.
Responsabilități:
  • Crearea ofertelor personalizate în funcție de nevoia clientului.
  • Coordonarea și monitorizarea implementării proiectelor.
  • Analiza și identificarea soluțiilor pentru diverse probleme ale clienților
  • Gestionarea eficientă a corespondenței și a portofoliului de clienți.
  • Colaborarea cu departamentele interne pentru soluții eficiente și îmbunătățirea experienței clienților.
  • Monitorizarea și participarea la licitații publice, pregătirea și gestionarea documentației pe platforma SEAP.
  • Respectarea termenelor limită și gestionarea resurselor proiectelor.
  • Monitorizarea și raportarea progresului proiectelor.
  • Identificarea și gestionarea riscurilor proiectelor, cu elaborarea de planuri de acțiune.
  • Participarea la întâlniri și negocieri cu clienții pentru clarificarea cerințelor și rezolvarea problemelor.
  • Implementarea și menținerea standardelor de calitate și servicii pentru satisfacția clienților și îmbunătățirea proceselor.

Gradinariu is a Romanian group of companies offering professional solutions and equipments for sanitation, waste management, emergency situations, construction and agriculture. Our product range targets both municipalities and private companies as well.

With an experience of more than 30 years, we are recognised as one of the top leaders on the market. We deliver more than 500 equipments per year consisting of complex solutions and technologies for a large variety of professional applications. With 2 production sites, a strong after-sales service and a growing team of professionals we are the trusted partner for most of the European brands in all business areas.

Please visit us for more details at www.gradinariu.ro or on Facebook at GradinariuImportExport.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024