Gratis

Manager Proiect

Press Centralis Solutions S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul vanzarilor, masuratorilor si executarilor lucrarilor de montaj, reprezentand un avantaj experienta pe sectorul pardoselilor calde (mocheta, PVC, LVT, etc.)
Orientare catre client si excelente abilitati de comunicare
Abilitati de vanzare, negociere si promovare de solutii complete
Initiativa si orientare catre rezultate
Operare MS Office (Excel, Word)
Permis de conducere categoria B și disponibilitate de deplasare

Descrierea jobului

Oferta
Contract de muncă pe durată nedeterminată cu un salariu atractiv, bonuri de masa și bonusuri pentru realizarea obiectivelor.

n 1998 am făcut primii paşi în domeniul vânzării de pardoseli şi acoperitoare de sol. Am urmărit mereu să oferim confort clienţilor si colaboratorilor sub forma celor mai bune tipuri de mochetă, linoleum, covor PVC şi covoare, adaptate la trendurile pieţei şi la valorile companiei: profesionalism, promptitudine, progres.

Cu o experienţă de peste 18 ani pe piaţa din Romania, Pro Confort a strâns un portofoliu de peste 1000 de proiecte finalizate, dintre care Atra Doftana, Genpact Romania, Intact Media Group, Romexpo, Hotel Traube si Binderbubi Medias, Hotel Afrodita Venus, s.a.m.d.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024