Gratis

Manager de proiect

Dreams Riviera S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii:
-Studii superioare tehnice de lunga durata
-Diploma Manager de proiect
-Operare PC: Word, Excel, Powerpoint, Outlook
-Experienta in utilizarea unui software dedicat (Microsoft, Microsoft Project Manager, Primavera Project Manager) constituie un avantaj
Manager de proiect constructii civile si industriale-1 post
Manager de proiect intretinere si reparatii drumuri-1 post
Manager de proiect retele de alimentare cu apa si canalizare-1 post

Descrierea jobului

Planifica activităţile si subactivitatile şi stabileste jaloanele proiectului (faze determinante)
Planifica utilizarea costurilor şi a resurselor operaţionale pentru proiect
Stabileste un sistem de monitorizare a executiei lucrarilor
Reprezinta societatea in discutiile cu benefiarii lucrarilor
Actualizeaza zilnic executia lucrarilor in functie de jurnalele de santier in software-ul dedicat
Periodic efectueaza vizite in santier pentru a verifica stadiul fizic al lucrarilor
Transmite informatii legate de planul proiectului pentru a asigura nevoia de personal
Acolo unde se impune solicita incheierea de contracte cu subantreprenori
Participa la selectia si angajarea persoanelor din cadrul proiectului
Solicita solutii de back-up (contracte de punere la dispozitie, lista de angajati de rezerva)

Societate de consultanta si management de proiecte in constructii civile si industriale, intretinere si reparatii drumuri, alimentare cu apa si canalizare .
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Mai 2024