Gratis

Manager de Proiect

S.C. ENERGOM S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare (absolvent Universitatea Tehnica, specializarea Inginerie Electrica/Automatica/Roboti);
  • Cunostinte: Pachetul Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, Ms Project), Autocad;
  • Capacitatea de a lucra concomitent pe mai multe proiecte in acelasi timp;
  • Capacitate de analiza tehnica si sinteza;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunostinte de limba engleza (obligatoriu), franceza (constituie avantaj);
  • Capacitate de decizie si asumarea responsabilitatii;
  • Competente de a lucra in echipa;
  • Atitudine pozitiva ;
  • Spirit creativ si inovativ;
  • Preocupare permanenta pentru ridicarea nivelului profesional individual si al echipei de proiect.

Descrierea jobului

Project managment :
  • Planifica activitatile proiectului in vederea realizarii lor conform termenelor prevazute;
  • Organizeaza, coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a intregii activitati de derulare a proiectului;
  • Administreaza bugetul proiectului in conformitate cu procedurile interne aplicabile;
  • Intermediaza relatiile firmei cu clientii pentru care coordoneaza proiectului.
Ofertare:
  • Elaboreaza oferte comerciale;
  • Solicita de la furnizori oferte de pret si termenele de livrare pentru materiale.
Prospectare :
  • Prospectarea pietei pentru a identifica de clienti noi;
  • Scanarea pietei pentru gasirea de produse noi care pot fi realizate in Energom.
Beneficii:
  • Tichete de masa;
  • Decontare transport;
  • Asigurare medicala;
  • Bonusuri periodice;
  • Prima de performanta pana la 1 salariu net, la final de an.

Companie 100% franceză, parte a grupului Gonzales, înființată în anul 2002, Energom are peste 22 ani de experiență în integrarea de tablouri electrice și echipamente electromecanice: conveioare, bancuri de test, mașini speciale.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024