Gratis

Manager de Proiect in Constructii

PRESTEEL INDUSTRY S.R.L.

Candidatul Ideal

Persoana ambitioasa, cu minima experienta in domeniul Constructiilor Industriale.

Cerințele postului:
  • studii superioare profil tehnic (constructii civile)
  • experienta de minim 2 an pe o poziție similară
  • aptitudini tehnice dovedite în proiecte anterioare (proiectele din mediul industrial sunt un avantaj)
  • cunoștințe de limbă engleză la nivel mediu
  • operare PC- MsOffice, AutoCad
  • permis de conducere categoria B
  • bune abilități și aptitudini de organizare, planificare, relaționare și comunicare eficientă.

Descrierea jobului

PRESTEEL, societate de constructii industriale, specializarea constructii pe structuri metalice, cu sediu social in Cluj Napoca, este în căutarea unui manager de proiect în construcții pentru diversele proiecte pe care societatea le are pe teritoriul Romaniei.

Activitatea se va desfasura la sediul societatii din Cluj Napoca in proportie de 85% din timp. Se vor face deplasari la santiere doar in situatii exceptionale, daca situatia o impune.

Responsabilități:
  • esti responsabil de proiectele care îți sunt alocate din etapa de proiectare până la recepția lucrării
  • coordonezi echipele de subcontractori și monitorizezi permanent activitatea de execuție
  • intocmesti necesarul de materiale, resurse financiare, resurse umane
  • asigura legatura cu furnizorii de materiale
  • planifici, pregătești și monitorizezi planurile de execuție lucrări
  • preei lucrări în diferite faze de execuție, conform contractelor semnate
  • oferi sugestii de optimizare, rezolvare de probleme și situații neprevăzute în proiectele alocate.
  • identifici cu promptitudine neconcordantele intre proiect si situatia din teren

Ce oferim?
  • pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor
  • mediu de lucru dinamic și echipă competitivă
  • oportunități reale de dezvoltare profesională și personală

Societatea PRESTEEL este specializată în proiectarea și executia constructiilor pe structuri metalice si structuri prefabricate din beton armat. În portofoliul nostru puteți găsi: hale, depozite, showroom-uri, clădiri de birouri, depozite de cereale.
Suntem o societate in plina dezvoltare in cadrul careia te poti face remarcat si poti avansa intr-un timp scurt.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024