Gratis

Livrator Tazz by EMAG

MARGO RAPID PARTENER S.R.L.

Candidatul Ideal

Iți place să conduci dar și să câștigi bani? Îți dorești un loc de muncă activ, unde nu o să te plictisești niciodată sau un supliment al veniturilor tale? Vrei să ai alături colegi tineri, faini și muncitori? Dacă ai răspuns ”DA” în timp ce citeai, înseamnă că ești candidatul ideal pentru noi!

Descrierea jobului

Vei prelua comenzile de la parteneri pe care apoi le vei livra clienților. Nu-ți face griji de adrese, vei avea la dispoziție aplicații care te vor duce în cel mai scurt timp la destinație!

Fii livrator Tazz by EMAG alături de cea mai bună flotă din oraș și vei beneficia de:

-suport tehnic la orice oră. Cu noi nu vei fi niciodată singur.

-program flexibil, așa cum îl vrei tu. Poți lucra full-time sau part time, în funcție de situație.

-plata câștigurilor tale se face săptămânal.

Colaborăm de-asemenea cu SRL-uri sau PFA la cele mai avantajoase condiții!

Margo Rapid Partner SRL - vino alături de cea mai bună firmă din orașul Pitești!
Publicat 14 Apr. 2024 Reactualizat 28 Apr. 2024 Expiră 14 Mai 2024