Gratis

Sofer livrator, manipulant depozit

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Anuntul este pentru punctul de lucru din orasul Iasi, zona capat CUG, Fortus.

-Persoana corecta, muncitoare
-Seriozitate, implicare
-Cazier judiciar
-Permis cat.B

Descrierea jobului

Efectuarea corecta a comenzilor de marfa
Livrarea in conditii optime a comenzilor de marfa si incasarea chitantelor
Verifica intocmirea corecta a documentelor de plata emise de catre clienti

Beneficii:
- Bonuri de masa
- Plata orelor suplimentare
- Week-end si sarbatori legale libere
- Prime de Pasti si Craciun
- Program: L-V intre 7.30 - 16
- Transport asigurat
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.