Gratis

Key Account Coordonator Transport

ELITON TRANS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cum arata profilul viitorului coleg pe care il vrem in echipa noastra:
  • Persoana dinamica, cu abilitati de comunicare si spirit de echipa;
  • Persoană organizată, ordonată, atentă la detalii, responsabilă;
  • Bune capacitati dе coordonare si organizare;
  • Inițiativă și orientare către rezolvarea problemelor;
  • Limba engleză scris si vorbit la nivel mediu/avansat (franceza/germana/spaniola/italiana constituie un avantaj);
  • Cunostinte utilizare PC: Word, Excel, Outlook;
  • Studii superioare incepute/finalizate;
  • Experienta intr-o activitate similara constituie un avantaj;
  • Cunoștințe generale specifice pieței transporturilor și a legislației constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Ce responsabilitati va avea viitorul coleg:
  • Organizarea transporturilor in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei;
  • Urmаrirеa indеаproаpе а reаlizarii transporturilor si intocmirea actelor;
  • Mentinerea contactului permanent cu soferii pentru a remedia eventualele probleme ivite pe traseu (probleme de natura tehnica, intarzaieri etc.);
  • Tine evidenta curselor si verifica productivitatea flotei aflate in exploatare;
  • Tine evidenta soferilor aflati in coordonare, a zilelor muncite sau kilometrilor parcursi;
  • Respectarea targetului legat de performanta și calitate a serviciilor;
Ce oferim noi:
  • Laptop
  • Telefon mobil
  • Pachet salarial motivant
  • Posibilitati de dezvoltare in cadrul companiei.

DESPRE NOI SC Eliton Trans SRL este o companie de succes cu o activitate de 30 de ani in domeniul Transportului Intern si International de marfuri. Cu o flota de peste 150 de camioane moderne Volvo si Mercedes si o echipa de profesionisti care activeaza in cadrul diverselor noastre departamente, Eliton Trans este partenerul de incredere la drum lung.

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024