Gratis

Indoor Sales Representative

TRANS MUNDUS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Profilul tau:
  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă.
  • Excelente abilități de vânzare, negociere și comunicare.
  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și într-un mediu de echipă.
  • Cunoașterea utilizării aplicațiilor pentru PC obișnuite (Word, Excel, PowerPoint).

Descrierea jobului

Căutăm un coleg dedicat și pasionat, pregătit să facă diferența în industria transportului.
Dacă ai experiență în vânzări, suntem cu ochii pe tine! Vezi mai mult decât o listă de sarcini - vezi oportunități. Ai abilități excelente de comunicare și negocieri? Ești gata să construiești relații solide cu clienții și să le oferi soluții adaptate nevoilor lor? Atunci ești persoana potrivită pentru noi! Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o călătorie de succes în lumea transportului.
În ceea ce privește avantajele, vei fi parte a unei echipe dinamice și orientate spre succes, unde fiecare zi aduce o provocare nouă. Vei avea ocazia să-ți dezvolți abilitățile de vânzări și să fii la conducerea propriului tău succes.
Aplică acum și pregătește-te să-ți transformi pasiunea într-o carieră de excepție!"

Remuneratia, o sa fie sub forma de comision in functie de volumul de vanzari generate + salariu fix

Trans Mundus este o companie tânără, condusă de persoane ambițioase, având ca principal obiectiv furnizarea unor servicii de transport de cea mai înaltă calitate în domeniile aerian, maritim și rutier. Cu o echipă dedicată și pasionată de ceea ce facem, ne străduim să oferim soluții de transport eficiente și de încredere pentru clienții noștri. Cu o experiență vastă în domeniul transportului, suntem pregătiți să înfruntăm orice provocare și să ne asigurăm că mărfurile ajung în siguranță la destinație.

Cu ochii ațintiți spre viitor, ne-am angajat să devenim un jucător de încredere pe piața transporturilor.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024