Gratis

Sales representative

BEST RETAIL S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Sales representative / Reprezentant vanzari
Identificarea și prospectarea potențialilor clienți
Prezentarea și promovarea produselor/serviciilor noastre
Îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări lunare
Întreținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea de noi relații
Sustine magazinul in a-si atinge obiectivele printr-un customer service prietenos si eficient, si prin mentinerea unor standarde excelente de prezentare a produselor.
Participarea la activitatile legate de actualizarea stocului de marfa si a materialelor promotionale.
Sa initieze si sa mentina relatia cu clientii magazinului
Recepeptioneaza/transfera marfa din cadrul magazinului.
Aseaza si expune marfa conform procedurilor interne.
Participarea activ la procesul de vanzare.

Descrierea jobului

La AdL, suntem mândri să subliniem importanța relației noastre cu clienții. Credem cu tărie că satisfacția clienților nu este doar un obiectiv, ci un angajament pe care îl luăm în serios.

Suntem dedicați să oferim experiențe de cumpărare excepționale, iar pentru noi, fiecare interacțiune contează. Fie că sunteți un client obișnuit sau că ne vizitați pentru prima oară, ne străduim să vă întâmpinăm cu profesionalism, amabilitate și atenție la detalii

Ce oferim:

Salariu fix
Comison din vanzari
Bonus in functie de performanta
Spor de sarbatori legale
Tichete de masa
Posibilitate de avansare in cadrul companie

Descrierea companiei

As Adil Işık Group;

We meet with you at our domestic and international salepoints with the brand identity and value we have created with our adL brand.

AdL, which has aimed to be the choice of self-confident, independent women from past to present, has taken important steps towards the democratization of fashion and has gained a different place in the sector, said hello to the Turkish Fashion Industry in 1992 with its first store in Kocamustafapaşa. Interpreting fashion in Northern Cyprus, Saudi Arabia, Dubai, Jordan, Azerbaijan, Georgia, Qatar, Palestine, Libya and Northern Iraq with its 116 stores in Turkey and 28 abroad, the brand draws attention with its unique and innovative approach to fashion.

Adil Işık Group, whose staff consists of 80% women; It continues to add a dynamic and innovative spirit to your style at many points, including Kağıthane Headquarters, Stores and adL.com.tr!

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Mai 2024