Gratis

GESTIONAR DEPOZIT

PARTENER SRL

Candidatul Ideal

Suntem o echipa tanara, dinamica si cautam un coechipier dornic de afirmare. Daca si tu iti doresti sa vii alaturi de noi, vei beneficia de:
- pachet salarial motivant + tichete de masa;
- cafea sau ceai de cate ori simti nevoia sa servesti;
- o zi de nastere in care poti alege sa nu vii la munca dar sa fii platit;
- program de lucru fix;
- training-uri de specialitate

Pentru a intra in echipa noastra trebuie sa te regasesti in descrierea de mai jos:
- responsabil, ordonat, dinamic, serios;
- abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;
- memorie buna, meticulos, muncitor, cu capacitate buna de organizare si capacitatea de a lucra eficient sub presiune;
- experienta anterioara in domeniul gestiunii de depozit (poate fi un avantaj);
- cunostinte de utilizare a unui terminal scanner android si PC: Outlook, Word, Excel

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale sunt urmatoarele:
- gestionarea eficientă a stocurilor din depozit: receptia cantitativa si calitativa pe baza documentelor contabile;
- receptia cu inspectie a marfurilor, materialelor promotionale&publicitare,consumabilelor, etichetarea marfurilor;
- pregătirea comenzilor de marfa_ picking-expediere, ambalare;
- eliberarea produselor din depozit pe baza documentelor justificative;
- inventare periodice;
- menținerea curățeniei și a ordinei in depozit ;
- colaborarea cu echipa pentru îndeplinirea obiectivelor comune.

Logo-ul nostru este ”PARTENER PENTRU PERFORMANȚĂ”. Nu este un logo şi atât, este motivaţia noastră de a reuşi ȋn fiecare zi şi are la bază:
- reputaţia consolidată ȋn timp de a fi cu adevărat un partener de afaceri pentru clienţii noştri;
- performanţa produselor şi serviciilor oferite, asigurată de calitatea, tehnologia şi varietatea care le caracterizează;
- rezultatele obţinute ca urmare a muncii ȋn echipa PARTENER, echipă din care te invităm să faci parte.

Valorile noastre sunt: loialitatea, dinamismul, implicarea, perseverenţa şi spiritul liber, valori ce au contat in reuşita noastră individuală şi de echipă.

Dacă vrei o carieră pe termen lung, vrei să fii apreciat alături de o echipă dinamică, pasionată, dornică să atragă si să lucreze alături de noi colegi si daca toate cele de mai sus te-au convins că suntem echipa ȋmpreună cu care vrei să te dezvolţi, aplică CV-ul tău aici sau trimite-l pe adresa de mail hr@partner.ro.

PARTENER vine cu experienţa sa ca furnizor premium de scule şi echipamente pentru industrie si construcţii, cu o prezenţă neîntreruptă de peste două decenii pe piaţa de profil din România, prezenţă asigurată prin reţeaua naţională de magazine proprii şi parteneri distribuitori iar pe tine te asteptam cu entuziasmul unui alt inceput.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024