Gratis

Gestionar depozit

Lale Serv S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerem:
- experiență în depozit și facturare;
- abilități de a naviga prin operațiuni fără haos;
- abordare friendly în comunicare;
- cunoștințe operare MS Office și a software-urilor relevante.

Descrierea jobului

Ce faci:
- coordonezi/ gestionezi operativ depozitul - de la stocuri, pana la supervizarea operațiunilor de încărcare/descărcare marfă;
- asiguri o facturare ordonată și o gestionare corespunzătoare a evidenței financiare;
- comunici eficient cu clienții,furnizorii si operatorii de transport;

Unic distribuitor al produselor SALTEX MOB SRL in zona Transilvania, Banat si Crisana, una dintre cele mai mari companii la nivel national in domeniul producerii saltelelor si produselor de tapiterie.
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024