Gratis

Freight forwarder

TUBI SPEDITION S.R.L.

Candidatul Ideal

Personana implicata, serioasa care doreste sa aiba rezultate.

Portofoliu de clienti si transportatori

Cunoaste minim o limba de circulatie internationala(engleza)

Cunostinte de operare PC si pachet Microsoft Office

Experienta relevanta pe o pozitie similara de minim 1 an

Atentie sporita la detalii

Abilitati excelente de comunicare si relationare

Capacitatea de rezolvare a situatilor dificile in mod eficient si diplomat

Descrierea jobului

Principalele responsabilitati sunt:

-contactarea si atragerea de noi clienti
-elaborarea ofertelor comerciale si negocierea tarifelor
-obtinerea si derularea comenzilor de transport de la clienti.

Oferim servicii de:
-transport intern si international
-camioane complete si grupaje
-transport marfuri generale si marfa cu temperatura controlata

Beneficii:
-salariu
-bonus in functie de realizari
-tichete de masa
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 13 Mai 2024