Gratis

Dispecer transport / Planner

Routier European Transport

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui nou om care sa completeze echipa de Planning.

Competențele pe care le căutăm:

Experiența în domeniul transporturilor constituie avantaj;
O gândire orientată spre soluții și client;
Engleză la nivel conversațional (în scris și vorbit);
Spirit de echipă;
Organizare si abilitatea de a lua decizii sub presiune.

Descrierea jobului

Pozitia de planner presupune:

• planificarea comenzilor de transport;
• supervizarea transportului;
• comunicarea cu soferii;
• solutionarea problemelor care pot sa apara de durata desfasurarii transportului.

Pe langa salariu, la Routier ne bucuram si o serie de beneficii:

• asigurare medicala privata la Regina Maria;
• abonament pe platforma Hilio – solutii digitale de sanatate si stare de bine;
• abonament la biblioteca Bookster;
• 0.5 zile de concediu in plus pe an;
• transport asigurat;
• participare la diferitele evenimente organizate de catre companie ( teambuilding-uri, petreceri de Craciun, mese de pranz cu intreaga echipa, etc…)

Descrierea companiei

Ce vei gasi la noi:

Dinamism.
Monotonia nu face parte din vocabularul nostru.
Provocări. Ai ocazia să îți construiești cariera într-o companie cu experiență în domeniu.
Implicare. Ai șansa ca ideile tale să fie auzite și apreciate.
Prieteni. Suntem o echipă diversă și mare, din care s-ar putea să găsești câțiva oameni exact pe gustul tău.
Dedicație. Echipa noastră se îmbunătățește constant, profesional și personal.
Independență. Ai ocazia să fii propriul tău șef într-o organizație plană.

Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024