Gratis

DISPECER TRANSPORT

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

Bune abilitati de comunicare, organizare si planificare
Transmite detaliile legate de transport soferilor si mentine legatura directa cu acestia
Monitorizeaza pozitia camioanelor si programul de activitate zilnica al soferilor pe care ii coordoneaza
Mentine contactul permanent cu soferii pt a remedia eventualele probleme ivite pe traseu(tehnice, intarzieri,etc)
Cunoasterea legislatiei in domeniu
Cunostinte operare PC
Limba engleza: scris/vorbit nivel avansat

Descrierea jobului

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru tanar si dinamic

Principala noastră preocupare este transportarea mărfurilor clienţilor noştri la timp şi în siguranţă. Pentru a face acest lucru posibil, asigurarea unei disponibilitati maxime este un factor cheie.
Camioanele noastre beneficiază de asigurări complete (CASCO, R.C.A. şi C.M.R.), iar experienţa acumulată reprezintă o carte de vizită care ne recomandă şi ne implică deopotrivă.
Puterea unei companii de transport stă în înţelegerea dorinţelor clienţilor şi capacitate de a răspunde prompt cu tot ceea ce ne stă în putinţă pentru a le rezolva solicitările.
Publicat 13 Apr. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.