Gratis

Contabil Sef ID140795

BRĂESCU EDUARD-BOGDAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

Candidatul Ideal

Trimite-mi CV-ul tau și hai să ne cunoaștem dacă:
  • Deții diploma de licență sau master în Contabilitate sau Finanțe
  • Ai petrecut cel puțin 2 ani într-o poziție de senior în cadrul unui dep. de contabilitate
  • Ai acumulat cel puțin 5 ani de experiență în domeniul contabilității, demonstrând o abilitate avansată de gestionare a sarcinilor complexe.
  • Detii abilități puternice de analiză, rezolvare a problemelor și luare a deciziilor
  • Utilizezi programe de tip contabil și Microsoft Office Suite. Experiența cu sistemele ERP este un avantaj

Descrierea jobului

Te vei alătura unei companii în creștere și vei juca un rol esențial în asigurarea sănătății financiare a acesteia. Vei fi responsabil(ă) pentru toate aspectele contabilității generale, de la înregistrarea facturilor și gestionarea activelor fixe până la întocmirea declarațiilor fiscale și reconcilierea conturilor. De asemenea, vei sprijini auditul și controalele autorităților statului.

Pe măsură ce compania se dezvoltă, te așteptăm să îți construiești propria echipă de contabilitate și să implementezi procese eficiente pentru a gestiona volumul de muncă în creștere.

Descrierea companiei

Grup de companii pe piața românească din anul 2008.
Mai multe detalii vor fi impartasite in cadrul procesul de recrutare.
Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024