Gratis

Contabil sef

SAGEM SRL

Candidatul Ideal

Ești entuziasmat de calcule și formule în excel? Contabilitatea nu are secrete pentru tine? Ești o persoană analitică și iubești provocările?
Te vrem în echipa noastră!
Familia SAFIR își mărește echipa și caută coleg(ă) pentru postul de cONTABIL SEF / Economist :

Candidatul ideal:
  • Studii superioare in domeniul economic (de preferat Contabilitate, Finante-Banci);
  • Experiență în domeniul contabil și/sau financiar minim 5 ani,
  • Utilizare PC si cel putin a unui program financiar-contabil ;
  • Cunoaşterea la nivel profesionist a legislaţiei în domeniul financiar-contabil;
  • Abilităţi de comunicare şi negociere;
  • Capacitate de analiză şi sinteză;
  • Memoria cifrelor;
  • Capacitate de autoorganizare şi punctualitate;
  • Stabilitate psihică, echilibru emoţional, constanţă în atitudini;
  • Rezistenţă la efort şi stres;
  • Discernământ şi capacitatea de a rezolva problemele;
  • Putere de decizie şi asumarea responsabilităţii;
  • Memorie dezvoltată, judecată rapidă;capacitate de deducţie logică.

Descrierea jobului

  • Raspunde de organizarea si conducerea activitatii financiar contabile si de gestiune ;
  • Planifica , supervizeaza si raporteaza activitatile angajaților din subordinea directă ;
  • Gestionează performanța angajatilor din subordine ;
  • Coordoneaza realizarea bugetului de venituri şi cheltuieli ;

Beneficii/ce vei primi:
  • Oportunitatea de a lucra într-o poziție cheie pentru un Grup de companii în continuă expansiune;
  • Oportunități de perfecționare într-un domeniu dinamic, cu perspective de dezvoltare pe termen lung;
  • pachet salarial atractiv (salariu fix + tichete de masă + bonusuri de performanță);
  • masă caldă pe zi inclusă, pachet de carne /pe săptămâna lucrată;
  • asigurare transport sau decontare transport
  • pachet de beneficii medicale Regina Maria;
  • alte tipuri de beneficii vor fi detaliate in cadrul interviului de recrutare/oferte de angajare;

Descrierea companiei

Familia Safir din 1945…Felul de a fi bun!

Pentru noi nu este doar un concept abstract sau un slogan, ci mai mult decât atât este ceea ce ne definește. Împreună creăm oportunități pentru fiecare, prin muncă, dedicare și responsabilitate.

Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024