Gratis

Consultant Vanzari

SC E. Miroglio Trade SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Angajat serios cu rezistenta la stress si statul in picioare, prezentabil
Angajam Vanzatoare / Reprezentant vanzari in magazinul Mall Afi Cotroceni si Mega mall

Descrierea jobului

Magazin de confectii dama care se dezvolta in domeniul confectiilor de dama, dorim sa angajam personal pentru magazinul Dika SIBIU, Mall FASHION HOUSE MILITARI
Cerinte minime:
* dorinta de a lucra cu oamenii intr-un domeniu dinamic
*spirit de echipa, rezistenta la statul in picioare
se ofera:
* Formare profesionala in domeniul vanzarilor
* Oportunitati de dezvoltare si avansare
* Salariul atractiv, comision din vanzari si tichete de masa
Rugam pe cei interesati sa trimita cv redactat in lb. Romana pe adresa de mail: Dumitra.oanea@emiroglio.com, sibiu@dika.com, bucharest.outlet@dika.com

DiKa a fost înființată în 1982 ca producător de îmbrăcăminte pentru femei, cu accent pe costume de afaceri.

Compania a devenit rapid unul dintre liderii de top din orizontul modei din Europa de Est.

Primul magazin a fost deschis pe 29 martie 1996 în capitala istorică a Bulgariei - Veliko Tarnovo, iar la scurt timp după aceea compania a dobândit statut internațional, deschizând magazine în afara țării.
Din 2017, DiKa face parte din grupul E Miroglio - un lider mondial în industria textilă și a modei. După achiziție, marca își continuă dezvoltarea dinamică prin deschiderea magazinelor în Bulgaria, Franța, România, Serbia și Georgia.

Fiecare produs creat de designerii noștri este realizat cu precizie până în cele mai mici detalii, oferind cel mai înalt nivel de calitate. Organizarea verticală a companiei noastre ne permite să folosim aproape în totalitate fire și țesături produse de noi, precum și să controlăm procesul de fabricație în fabricile noastre. Această organizație ne permite nu numai să îmbunătățim calitatea produsului nostru, ci și să reducem efectele nocive asupra mediului. În acest fel dăm viață unui produs excelent și ecologic, realizat în întregime în Europa.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024