Gratis

Consultant vanzari

Fidelia Casa
5 poziții

Candidatul Ideal

Ne dorim să devii colegul nostru dacă:

- ești pasionat de vânzări;
- ai o atitudine proactivă;
- ești orientat spre performanță și dezvoltare personală;
- ești comunicativ, ambițios, persuasiv, diplomat;
- îți place să lucrezi în echipă
- ai o capacitate rapidă de integrare;
- deții auto + carnet de conducere categoria B - OBLIGATORIU;

Experiența de lucru în domeniul imobiliar poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- prospecteaza leadurile din baza de date, califica clientii si propune pachetele de servicii FideliaCasa;
-evalueaza proprietati , negociaza si incheie contracte cu proprietarii imobilelor oferite la vanzare;
-follow up cu clientii companiei pe tot parcursul procesului de vanzare;
-califica clientii cumparatori existenti si propune solutii imobiliare/creditare calibrate pe nevoile lor;
-dezvolta baza de clienti din portofoliu;
-participa la incheierea antecontractelor/contractelor in notariat;
-participa la sedintele si training-urile companiei.

Ce oferim?

- salariu fix + comision progresiv, în funcție de rezultatele financiare lunare;
- decontarea cheltuielilor de transport;
- o echipă de profesioniști alături de care poți face performanță(departamente suport: Juridic, Creditare, Call Center - Planificare, Marketing,);
- training permanent;
- instrumente de lucru profesionale;
- premii lunare și anuale pentru cei mai buni;
- program flexibil;
- posibilitate de dezvoltare personală și profesională.

Descrierea companiei

De ce FideliaCasa?

Pentru că îți oferim SIGURANȚĂ : suntem de 22 ani pe piața imobiliară ieșeană.
Pentru că îți oferim un MEDIU PROFESIONIST de lucru, bine organizat și cu o structură organizațională bine definită.
Pentru că există LOGISTICĂ și condiții de muncă propice pentru a-ți face jobul la cele mai înalte standarde și la maximum de performanță.
Pentru că ți se oferă suport de TRAINING permanent, atât în echipă cât și personalizat.
Pentru că îți oferim șansa de a te dezvolta, de a urca pe TREPTE DE CARIERĂ, atât ca și om de vânzări cât și în management.
Pentru că știm să răsplătim corespunzător munca, implicarea și rezultatele.
Pentru ca știm să ne distrăm și să ne bucurăm .
Pentru ca ești bun și vrei să lucrezi pentru cei mai buni!

Iată câteva motive de a te alătura echipei noastre. Poate fi unul dintre cei mai importanți pași din viata ta!
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024